Loading...

Firma

Start / Firma

EMZET to ponad 25 lat doświadczenia i tradycji na europejskim rynku. Projektujemy i realizujemy hale namiotowe, namioty, plandeki samochodowe i banery reklamowe. Nasze rozwiązania, atrakcyjne ceny i zaangażowanie to klucz do Państwa sukcesu. Jako jedna z nielicznych firm w branży posiadamy Certyfikat spawalniczy TUV EN ISO 3834-2 i Zakładowej kontroli produkcji PN-EN 1090 umożliwiające nadawanie produktom znaku CE.

Firmę tworzą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w zakresie obróbki metali i plandekarstwa oraz sprawdzona kadra inżynierska. Stymulujemy innowacyjność i samodoskonalenie uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych szkoleniach. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i nawet najbardziej specyficznych potrzeb.

Oprócz rozwiązań standardowych specjalizujemy się również w konstrukcjach wykraczających poza standardy wielkości i stopnia komplikacji konstrukcji. Zrealizowaliśmy projekty zadaszenia tysięcy metrów kwadratowych, wiele hal cateringowych z wykuszami, girlandami i zapleczem kuchennym. Mamy na swoim koncie udane realizacje o przeznaczeniu sportowym – korty tenisowe, lodowiska, ujeżdżalni dla koni, a nawet tor cartingowy i tor wioślarski. W odpowiedzi na zapotrzebowanie m.in. branży cateringowej i handlu oferujemy również wypożyczanie krótko i długoterminowe.

Konstrukcje EMZET wyróżnia najwyższa jakość materiałów i zaawansowane rozwiązania technologiczne, gwarantujące wysoką wytrzymałość, bezpieczeństwo i wysoki standard wykończenia. Stosujemy polskie i europejskie normy.

Pokrycia wykonujemy z materiałów PVC o gramaturze od 650 g/m2, posiadających atest trudnozapalności według polskich i europejskich norm. Materiały łączymy przy pomocy urządzeń wykorzystujących mikrofale o wysokiej częstotliwości. W efekcie uzyskujemy połączenia o bardzo wysokiej wytrzymałości i elastyczności, nie tracąc walorów estetycznych.

Wszelkie elementy stalowe przygotowujemy w dobrze wyposażonej ślusarni. Nasi spawacze dokonują połączeń zgodnie ze światowymi standardami. Końcowa faza obróbki podlega ocynkowaniu ogniowemu, zabezpieczając tym samym element na różnego rodzaju oddziaływania środowiska zewnętrznego.

EMZET to klucz do Twojego sukcesu

Prosto do celu

Twoja idea, nasze biuro konstrukcyjne –  jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania! W czym możemy Ci pomóc?

JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA

Bezkonkurencyjna jakość za konkurencyjną cenę oraz krótkie terminy realizacji. Całość naszej produkcji podlega wewnętrznemu procesowi kontroli jakości, tak by w efekcie przekazać do dyspozycji wyrób spełniające unijną normę EN-PN 13782