Loading...

Hale namiotowe całoroczne EMZET

Start / Hale namiotowe całoroczne EMZET

Lekkie hale namiotowe całoroczne EMZET o konstrukcji aluminiowej stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych oraz stalowych konstrukcji szkieletowych. Wyśmienicie spełniają stawiane im zadania, przy najniższej cenie realizacji. W całym okresie eksploatacji zachowują możliwość szybkiego demontażu i zmiany lokalizacji. Zastosowanie hal namiotowych to również oszczędność miejsca. Dzięki optymalnie zaprojektowanej konstrukcji nie są wymagane żadne podpory wewnątrz hali, więc otrzymujemy dużą, otwartą przestrzeń.

Zaletą naszych hal jest szerokie spektrum ich zastosowania jako:

 • hale magazynowe
  – składowanie sezonowe i całoroczne magazyny.
 • hale handlowe
  – stanowiska promocyjne i punkty sprzedaży.
 • hale okolicznościowe
  – hale imprezowe przy hotelach i restauracjach, bary, dyskoteki.
 • hale sportowe
  – korty tenisowe, lodowiska, boiska sportowe i ujeżdżalnie koni.

Czas realizacji jest nieporównywalnie krótszy od budynków w konstrukcji tradycyjnej. Demontaż i możliwość szybkiego przeniesienia w inne miejsce hali namiotowej przemysłowej, wyjątkowo atrakcyjna cecha, jeżeli teren firmy jest wynajmowany, lub potrzebujemy zadaszenia w różnych lokalizacjach.

Otwarta przestrzeń łatwa w aranżacji na różne potrzeby, jako obiekty widowiskowe, imprezowe, czy magazynowe. Dodatkowe elementy wyposażenia hali przemysłowej pozwolą doskonale przystosować obiekt do naszych potrzeb np.:

 • wrota hangarowe
 • okna, drzwi
 • podłoga (zarówno bardzo wytrzymała nawet na ruch samochodowy jak i dekoracyjna, np. drewniana)
 • ogrzewanie (jeżeli obiekt miałby być całoroczny)
 • podsufitki (dekoracyjne elementy zasłaniające konstrukcje hali)
 • dekoracje ścienne

Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania rozmiarów hali (zarówno wysokości ścian jak i wysokości w szczycie, długości i szerokości obiektu). Pozwala nam to dopasować konstrukcję do specyficznych wymagań każdego klienta. Nieco korzystniej cenowo wypadają hale produkowane przez nas standardowo.

Stelaże hal produkujemy z najlepszej jakości aluminium. Szkielet jest najważniejszym elementem hali namiotowej przenoszącym wszelkie obciążenia, dlatego też w przypadku długotrwałego, bezproblemowego użytkowania hali, musi on być najlepszej jakości. Dbałość o jakość produkowanych elementów, poprzedzona dokładnymi analizami konstrukcyjnymi wyróżnia nas spośród innych firm istniejących na rynku.

Poszycia dachu i ścian najczęściej wykonujemy z plandeki – materiału bardzo odpornego na czynniki atmosferyczne: słońce, wodę, wiatr, śnieg. Ponadto materiał ten dostępny jest w wielu kolorach, można na nim drukować, malować lub naklejać elementy reklamowe.
Jeżeli zależy nam na innych właściwościach ścian możemy je również je wykonać np. z tzw. mesh’u, czyli materiału częściowo przejrzystego, dającego doskonałe doświetlenie hali jak i zachowujący widok rozciągający się dookoła obiektu. Materiał ten jest drukowalny, dzięki czemu z zewnątrz widoczny będzie nadruk reklamowy. Materiał ten daje bardzo ciekawe efekty nocą, kiedy to widać co się dzieje w hali, dzięki czemu doskonale nadaje się na okrycie np. restauracji, czy dyskotek plenerowych. Opcjonalnie ściany wykonujemy z blachy trapezowej i płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym o różnych grubościach.

.

MODUŁY STANDARDOWE

Pobierz tabelę modułów standardowych

JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA

Bezkonkurencyjna jakość za konkurencyjną cenę oraz krótkie terminy realizacji. Całość naszej produkcji podlega wewnętrznemu procesowi kontroli jakości, tak by w efekcie przekazać do dyspozycji wyrób spełniające unijną normę EN-PN 13782.