Loading...

Namioty i hale magazynowe, przemysłowe

Start / Namioty i hale magazynowe, przemysłowe

EMZET to sprawdzony i doceniany producent, który oferuje całoroczne hale przemysłowe i namioty magazynowe.

Mają one wszechstronne zastosowanie ze względu na swoje cechy konstrukcyjne. Pełnią funkcję magazynów, obiektów handlowych (zarówno czasowych, jak i całorocznych), obiektów produkcyjnych, obiektów wykorzystywanych w czasie imprez, wydarzeń rozrywkowych, sportowych i innych. Ponieważ cechują się wszechstronnością wykorzystania oraz przyjemną estetyką, ich popularność nieustannie rośnie, a klienci znajdują dla nich kolejne zastosowania, zgodne z własnymi potrzebami.

Stosunkowo niska cena hal magazynowych wynika z tego, że w czasie ich produkcji wykorzystuje się materiały funkcjonalne, wytrzymałe, a przy tym niedrogie. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, natomiast namioty i hale magazynowe pokrywa się plandekami PCV. Wszystkie elementy są odpowiednio certyfikowane, co zapewnia ich trwałość oraz bezpieczeństwo. Są niezwykle wygodne.

W ofercie EMZET istnieje możliwość indywidualnego dopasowania szczegółów wykończenia, tak, by namiot magazynowy, który trafia do klienta, był produktem dokładnie spełniającym założenia projektu. Stąd usługa obejmuje zmianę koloru plandeki oraz dowolny nadruk, np. w postaci logo konkretnej firmy. W standardowym wyposażeniu znajdują się bramy rolowane, które są najczęściej umieszczone w obu szczytach hali magazynowej. Jeśli klient ma inne potrzeby, hala magazynowa lub namiot przemysłowy może posiadać bramy przesuwne, jedno- lub dwuskrzydłowe, także z napędem elektrycznym. Atrakcyjne ceny umożliwiają zastosowanie estetycznej i trwałej podłogi wykonanej z płyt OSB lub systemowej podłogi z tworzyw sztucznych. Na życzenie klienta EMZET może pokryć powierzchnię estetyczną wykładziną, która podwyższa standard namiotu.


Oferta firmy EMZET to namioty atestowane. Plandeka jest ognioodporna. W ofercie znajdują się lekkie hale namiotowe, które charakteryzują się łatwością montażu oraz możliwością szybkiego przenoszenia hali w inne miejsce. Sprawdzają się jako miejsca przeznaczone do krótkiego użytku – jako hale targowe czy miejsca przeznaczone do imprez. Jednak oprócz nich EMZET produkuje również hale namiotowe ciężkie, także konstrukcje o szczególnej masywności, które są odporne na zmieniające się w ciągu roku warunki atmosferyczne, deszcze, wiatr oraz wahania temperatur. Te propozycje są całoroczne.

Jeśli interesuje Cię pełny cennik, skontaktuj się z przedstawicielem firmy, który omówi wszystkie możliwości dostosowane do tego, jakie będzie przeznaczenie Twojej hali magazynowej.Hala gotowa szybciej niż myślisz

Istotną zaletą naszych całorocznych konstrukcji jest możliwość bardzo szybkiego ich postawienia praktycznie w każdych warunkach terenowych. Czas ustawiania konstrukcji zależny jest w dużej mierze od jej wielkości, zastosowanego poszycia oraz tego, jakie wyposażenie dodatkowe ma być wykorzystane. W większości przypadków realizacja montażu zamyka się w czasie od kilku godzin do maksymalnie kilku dni. Jest to jednak zawsze wielokrotnie krótszy czas niż w przypadku stawiania nowej hali murowanej.

Wnętrze hali namiotowej

Duży wybór wymiarów konstrukcji

Firma EMZET samodzielnie zajmuje się produkcją namiotów magazynowych, przez co może elastycznie dopasować się do potrzeb zamawiającego. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki czemu oferujemy nie tylko kilka standardowych rozmiarów konstrukcji, ale także możliwość dopasowania jej do indywidualnych potrzeb. Dostępne rozmiary to:

 • szerokość: 5 m, 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m (szerokość może być dowolna, zgodnie z potrzebami, ale nie większa niż 30 m);
 • wysokość ściany bocznej: 2 m, 3 m, 4 m, 5 m, 6 m (wyprodukowana przez nas hala może mieć dowolną wysokość, nie większą niż 6 m);
 • długość hali: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 30 m, 50 m (hale posiadają konstrukcje modułowe i jesteśmy w stanie wykonać dowolną długość modułu, maksymalnie do 5 metrów).

Najlepsze materiały są gwarancją trwałości konstrukcji

EMZET przykłada szczególną uwagę do jakości zastosowanych materiałów. To dzięki temu nasze hale magazynowe są tak bezpieczne w użytkowaniu, a i jednocześnie trwałe. Zastosowanie dobrej jakości aluminium oraz porządnej klasy PCV sprawia, że nasze konstrukcje mogą wytrzymać nawet do 10 lat w trudnych warunkach.

Jakie normy spełniają nasze konstrukcje?

Posiadamy wewnętrzny proces kontroli produkcji, dzięki któremu nasze konstrukcje spełniają najważniejszą normę unijną EN-PN 13782, co samo w sobie daje pełną gwarancję bezpieczeństwa ich użytkowania. Posiadamy również certyfikat wiarygodności biznesowej CWB, jak i:

 • TUV EN 1090-2 – certyfikat spawalniczy;
 • EN ISO 3834-2 – weryfikacja zakładu spawalniczego;
 • TUV EN 1090-1 – zakładowa kontrola produkcji.

Dobierz poszycie hali do własnych potrzeb

Nie skupiamy się tylko na jednym rozwiązaniu konstrukcyjnym, zapewniając Klientom dużą swobodę w doborze hal magazynowych do indywidualnych potrzeb i założeń projektowych. W każdym przypadku dach jest przykrywany plandeką wykonaną z materiału PCV. Jest on nie tylko solidny, ale i odporny na duże wahania temperatury, silne wiatry czy nawet bardzo intensywne opady. Ściany możemy wykonać również z plandeki PCV, ale proponujemy dodatkowo takie materiały, jak blacha trapezowa czy płyta warstwowa.Wykonanie hali to tylko parę prostych kroków

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z oferty firmy EMZET, to możemy zagwarantować, że od złożenia zamówienia do jego realizacji na wskazanym terenie minie niewiele czasu. Cały proces realizacji zamówienia zamyka się tylko w kilku krokach:

 1. Zaczynamy od wykonania projektu hali zgodnie z wytycznymi zamawiającego;
 2. W następnym kroku EMZET zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z budową konstrukcji;
 3. Wyprodukowanie elementów hali w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
 4. Sprawny i profesjonalny montaż u Klienta.

Namioty magazynowe – najważniejsze zalety

 • hala może być w pełni funkcjonalna i gotowa do użytku nawet po 4 tygodniach od złożenia zamówienia w EMZET;
 • przy małych i prostych konstrukcjach czas ich ustawienia to zaledwie kilka godzin;
 • modułowa konstrukcja ułatwia ewentualne naprawy i obniża koszt utrzymania hali;
 • łatwy montaż i demontaż pozwala na bezproblemowe przenoszenie hali;
 • aż 3 lata gwarancji dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów;
 • w razie konieczności, halę można bardzo łatwo powiększyć;
 • brak podpór wewnętrznych konstrukcji, dzięki czemu uzyskuje się większą powierzchnię użytkową;
 • możliwość zaprojektowania i wykonania konstrukcji zgodnie z indywidualnymi potrzebami,
 • niskie koszty utrzymania hali.

Ceny realizacji konstrukcji ustalamy indywidualnie

Osoby zainteresowane zamówieniem hali magazynowej serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie podczas rozmowy. Są one bowiem uzależnione przede wszystkim od skali projektu, a więc wielkości przyszłej hali, tego, jakie poszycie będzie zastosowane oraz ewentualnego wyposażenia dodatkowego, które ma się w niej znaleźć.

Halę można ocieplić i użytkować cały rok

Konstrukcje wykonane przez EMZET nie muszą być jedynie rozwiązaniem sezonowym. Można z powodzeniem użytkować je przez cały rok, decydując się na wykonanie ścian z płyty warstwowej oraz zastosowanie wewnętrznej plandeki na dachu. Tym samym halę będzie o wiele łatwiej ogrzać zimą, a dodatkowa plandeka na dachu skutecznie odprowadzi wilgoć, zapobiegając jej skraplaniu.

Ocieplony namiot halowyPROSTO DO CELU

Twoja idea, nasze biuro konstrukcyjne – jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania! W czym możemy Ci pomóc?

JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA

Bezkonkurencyjna jakość za konkurencyjną cenę oraz krótkie terminy realizacji. Całość naszej produkcji podlega wewnętrznemu procesowi kontroli jakości, tak by w efekcie przekazać do dyspozycji wyrób spełniające unijną normę EN-PN 13782.