Loading...

Hale i namioty przemysłowe

Start / Hale i namioty przemysłowe

Proponowane przez firmę EMZET hale przemysłowe to funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu branżach, m.in. jako dodatkowa przestrzeń dla producentów mebli, akcesoriów czy części elektrycznych, a także jako hale dla chłodni, drukarni, zakładów produkcyjnych itd. To, w jakim miejscu znajdą swoje zastosowanie, zależy jedynie od klienta oraz doboru szczegółów konstrukcyjnych hali.

Namiot przemysłowy to pełen, skończony obiekt budowlany, tańszy w montażu niż murowane budynki. Hale przemysłowe o konstrukcji aluminiowej są funkcjonalne, łatwe w transporcie, montażu oraz demontażu. Dzięki temu klienci nie mają żadnych problemów w tym, by zmienić lokalizację swojej dodatkowej przestrzeni. Co ważne, wszystkie materiały używane do produkcji hal są certyfikowane i sprawdzane pod względem trwałości oraz wytrzymałości na warunki atmosferyczne i wahania temperatur. Budynek charakteryzuje krótki czas budowy, duża przestrzeń przy stosunkowo niewielkiej liczbie podpór oraz niskie koszty konstrukcji.

Namioty przemysłowe to nie tylko atrakcyjna cena, ale także precyzja wykonania. Użyte rozwiązania pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a także dopasowanie konstrukcji do potrzeb klienta. Odpowiednie zabezpieczenie gwarantuje trwałość, jednak hale są także estetyczne.

W ofercie EMZET znajdują się zarówno produkty nowe, tworzone zgodnie z indywidualnym projektem klientów, jak i propozycje używane, które posiadają wszystkie cechy nowych konstrukcji, są równie bezpieczne i trwałe, jednak mogą nosić pewne nieznaczne ślady użytkowania, np. nieco inny kolor plandeki. Ich ceny są odpowiednio niskie, dlatego mogą sobie na nie pozwolić nawet ci klienci, którym zależy na najbardziej optymalnych i tanich rozwiązaniach. Cennik dostępny jest na indywidualną prośbę klienta – uzależniony jest od szczegółów zlecenia.
EMZET, oprócz standardowego wyposażenia, oferuje opcje takie jak szeroki wybór bram, m.in. podnoszone, segmentowe czy przesuwne, a także naświetlenia, komfortowe podłogi.

PROSTO DO CELU

Twoja idea, nasze biuro konstrukcyjne –  jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania! W czym możemy Ci pomóc?

JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA

Bezkonkurencyjna jakość za konkurencyjną cenę oraz krótkie terminy realizacji. Całość naszej produkcji podlega wewnętrznemu procesowi kontroli jakości, tak by w efekcie przekazać do dyspozycji wyrób spełniające unijną normę EN-PN 13782.