Loading...

Namioty i hale magazynowe, przemysłowe

Start / Namioty i hale magazynowe, przemysłowe

EMZET to sprawdzony i doceniany producent, który oferuje całoroczne hale przemysłowe i namioty magazynowe.

Mają one wszechstronne zastosowanie ze względu na swoje cechy konstrukcyjne. Pełnią funkcję magazynów, obiektów handlowych (zarówno czasowych, jak i całorocznych), obiektów produkcyjnych, obiektów wykorzystywanych w czasie imprez, wydarzeń rozrywkowych, sportowych i innych. Ponieważ cechują się wszechstronnością wykorzystania oraz przyjemną estetyką, ich popularność nieustannie rośnie, a klienci znajdują dla nich kolejne zastosowania, zgodne z własnymi potrzebami.

Stosunkowo niska cena hal magazynowych wynika z tego, że w czasie ich produkcji wykorzystuje się materiały funkcjonalne, wytrzymałe, a przy tym niedrogie. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, natomiast namioty i hale magazynowe pokrywa się plandekami PCV. Wszystkie elementy są odpowiednio certyfikowane, co zapewnia ich trwałość oraz bezpieczeństwo. Są niezwykle wygodne.

W ofercie EMZET istnieje możliwość indywidualnego dopasowania szczegółów wykończenia, tak, by namiot magazynowy, który trafia do klienta, był produktem dokładnie spełniającym założenia projektu. Stąd usługa obejmuje zmianę koloru plandeki oraz dowolny nadruk, np. w postaci logo konkretnej firmy. W standardowym wyposażeniu znajdują się bramy rolowane, które są najczęściej umieszczone w obu szczytach hali magazynowej. Jeśli klient ma inne potrzeby, hala magazynowa lub namiot przemysłowy może posiadać bramy przesuwne, jedno- lub dwuskrzydłowe, także z napędem elektrycznym. Atrakcyjne ceny umożliwiają zastosowanie estetycznej i trwałej podłogi wykonanej z płyt OSB lub systemowej podłogi z tworzyw sztucznych. Na życzenie klienta EMZET może pokryć powierzchnię estetyczną wykładziną, która podwyższa standard namiotu.

Oferta firmy EMZET to namioty atestowane. Plandeka jest ognioodporna. W ofercie znajdują się lekkie hale namiotowe, które charakteryzują się łatwością montażu oraz możliwością szybkiego przenoszenia hali w inne miejsce. Sprawdzają się jako miejsca przeznaczone do krótkiego użytku – jako hale targowe czy miejsca przeznaczone do imprez. Jednak oprócz nich EMZET produkuje również hale namiotowe ciężkie, także konstrukcje o szczególnej masywności, które są odporne na zmieniające się w ciągu roku warunki atmosferyczne, deszcze, wiatr oraz wahania temperatur. Te propozycje są całoroczne.

Jeśli interesuje Cię pełny cennik, skontaktuj się z przedstawicielem firmy, który omówi wszystkie możliwości dostosowane do tego, jakie będzie przeznaczenie Twojej hali magazynowej.

PROSTO DO CELU

Twoja idea, nasze biuro konstrukcyjne –  jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania! W czym możemy Ci pomóc?

JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA

Bezkonkurencyjna jakość za konkurencyjną cenę oraz krótkie terminy realizacji. Całość naszej produkcji podlega wewnętrznemu procesowi kontroli jakości, tak by w efekcie przekazać do dyspozycji wyrób spełniające unijną normę EN-PN 13782.